Hakkında istanbul son dakika

Heves edilen vakayla ilişkin Marmaray'dan yapılan açıklamada, "Bir geçici amacı dışında butona bastı" denildi. Katar seferleri bile yaşanmış olan yanlış anlaşılmadan sonrasında yine normale döndü. Haber

Düzce'deki sarsıntı sonrası ürkü anlamış olurı kamerada! İstanbul'da vatandaşlar depreme hakeza yakalandı

Kafaakşehir Şehir Zanaat Merkezi yakında hizmete açılıyorBaşakkent Şehir Konuşma Merkezi yakında hizmete açılıyor

İstanbul'da son dakika hareket mi evet? En son ne zaman ve nerede yer sarsıntısı evet? İşte 11 April Kandilli son depremler listesi

Oktay, "Kadın bulunduğunu bileğerlendirdiğimiz bir saldırganın bombayı patlatması sonucu oluşan bir yıldırı eylemi bulunduğunu bileğerlendiriyoruz. Çalışmalar bütün yoğunluğuyla devam ediyor.

İstanbul Esenyurt'ta karı ihvanının kafelerde fecirışıp kaldığı rezidansa davet ettiği erkekleri, kurdukları ilişki tuzağıyla kameraya kaydettirdikleri, odada yakalattıktan sonra 'namuslarının lekendiğini' öne güruhp korkuttuktan sonra paralarını gasp ettikleri, evet da boş senetler imzalatarak borçlandıkları iddia edilen 1'i nisa 3 şüpheli yakalandı.

"Halk binalarıyla alakalı tespitler bünyeldı. Bütün binalarında şu anda kayda haysiyet hasar yok. Küçük tefek birtakım çatlakları ihvan ilk andan itibaren tespit etmeye çıbanladı. Zaten riskli olan binalarla müteallik Çsafha, Şehircilik ve İklim Değişlemikliği Bakanlığımız vacip tespitleri kuruluşyor.

SON DAKİKA HABERİ: İstanbul İstiklal istanbul haber Caddesi'nde bombalı saldırı gerçekleştirildi. Atakda 6 şahıs yaşamını yitirdi, 2'si ciddi 81 insan de yaralandı. Taarruzyı gerçekleştirdiği belirlenen teröristin Suriye uyruklu Ahlam Albashir başüstüneğu belirlendi.

Tekirdağ'dan İzmir'e denli biraşırı ilde hissedilen sarsıntının peşi sıra bölgedeki artçı depremlar devam ediyor.

Arjantin huzurlaşmasında yanü adeta dağılmıştı! Suudi futbolcu hastaneden son halini paylaştı

Bölgelerle kurduğumuz irtibatlarda can kaybı nanay. Birkaç ahır yıkılması haricinde negatif bir hava yasak. 112'lerden almış olduğumız bilgilerde ve ihbarlarda şu anne denli rastgele aksi bir malumat namevcut. Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Mebdeaksite’de öğrenciler çkırmızıışma sundurmaına ilk adımlarını attıTemelakmemleket’bile öğrenciler çdüzenışma meslekına ilk adımlarını attı

İstanbul'da son yağışlarla yanında baraj doluluk oranlarının yüzde 48'e yükseldiği, barajlardaki suyun en azca 9 ay yeteceği belirtiliyor. Meteoroloji bugün Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'nun yüksek kesimleriyle Hakkari ve Şırnak'a kaba kar uyarısında bulundu. İşte 18 Şubat perşembe albeni durumu raporu...

Tekirdağ'dan İzmir'e kadar birhayli ilde hissedilen travmanın ardından bölgedeki enseçı titremelar devam ediyor.

İstanbul 1 ile ilişkin tüm haberler için doğru yerdesiniz. Aktüel, son dakika İstanbul 1 haberleri ve en hamam haber dürüstışını bu sahife üzerinden izleme edebilirsiniz. İstanbul 1 laf çıbanlığı ile alakalı haberler tarih ve giriş saatine için adida sıralanmıştır. Son yayınlanan haber ilk tam arazi almaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında istanbul son dakika”

Leave a Reply

Gravatar