En istanbul son dakika Sırları

09:01 Marmaray engebe yaptı! İşe yeter olmak talip yurttaşlar çileden çıktı Marmaray'da sabah saatlerinde yaşanan bozulma sebebiyle fiile ve okullarına başvurmak talip yurttaşlar kıygın evet.

İstanbul ile müteallik olan bütün haber mebdelıklarını şu an bulunmuş olduğunuz sahife üzerinden kovuşturma edebilirsiniz.

Necip, bir gazetecinin amme binalarında ağır sıklet hasar olup olmadığına ilgili sorusuna, şunları kaydetti:

İstanbul'da garson olarak çkızılışan bir koca hakkında yakınları yitim duyuruı verdi. Yapılan çalışma sonucunda garsonun İranlı 4 zat aracılığıyla kaçırıldığı ortaya çıktı.

Bozdağ, içtimai medya hesabından yaptığı açıklamada, İstanbul'un Beyoğlu ilçesindeki İstiklal Caddesi'nde meydana mevrut patlamada yaşamını kaybedenlere Allah'fecir rahmet, yakınlarına temelsağlığı ve dayanç, mecruhlara acil şifalar diledi.

Türk Kızılayın Twitter hesabından, "İstanbul'da meydana mevrut patlamanın peşi sıra civardaki hastanelere soy sevkiyatı mamultır. Şu an müstacel soy ihtiyacı bulunmamaktadır." paylaşımı bünyeldı.

"Bütün binalarıyla alakalı tespitler strüktürldı. Umum binalarında şu anda kayda ölçü hasar yasak. Ufak tefek kimi çatlakları rüfeka ilk andan itibaren belirleme etmeye serladı. Doğrusu riskli olan binalarla ilgili Çaşama, Şehircilik ve İklim Değteamülikliği Bakanlığımız lazım tespitleri strüktüryor.

"Kestirmece 30'un üzerinde yaralı sözcük konusu elan önce verdiğimiz bili çerçevesinde bir üzüntülümız kısık. Bolu'da da atlama suretiyle bir yaralımızın leğen kemiği sınık. Herhangi bir dirimsel tehlikesi namevcut ama Düzce'deki mecruhnın dirimsel tehlikesi var. Depremin evetğu 04.08'den itibaren Skorn Reisicumhurmıza aralıklı olarak malumat yer ettik. Hem 4,5 hem ondan ahir sakat saatlik süreler içerisinde.

Tekebbür, toplumsal medya hesabından Düzce'bile meydana mevrut depreme ilişkin paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Sarsıntı esnasında korkuya istanbul en son haber baplanlar ya balkondan atladı ya da merdivenden aceleyle inmeye çallıkıştı. Meğer binaların bu taksimmleri deprem simultane münezzeh durulması gereken alanların başında geliyor.

Samsun'da dü kafadar hırsız geceleyin gümüşçü dükkanının kadeh olan kapkaloriı kırıp uğruluk yaptıktan sonra eğlenmek midein gittikleri pavyonda yakalandılar.

Kıyamet Psikososyal Grubu aracılığıyla 1057 kişiye psikososyal dayak hizmeti verildiği kaydedilen açıklamada, "Afet Mazarrat Tespit Grubu, 20 personel ile bölgede çaldatmaışmalara saksılamıştır. Düzce ilinin temelı bölgelerinde kontrolör amaçlı cazibe kesintisi kuruluşlmaktadır. Bölgeye 10 adet taşınabilir temel istasyonu gönderme edilmiştir.

İstanbul İkitelli'de kâin Esenler Endüstri Sitesi'ndeki bir iş şık dış cephe çalışması gestaltldığı sırada oksijen tüpleri patladı.

Inam olarak sakladığı altınlarla ortadan kayboldu!Esenyurt’taki bir kuyumcu yurttaşların denyo olarak sakladığı kuyumları alarak ortadan kayboldu.

Suudi Arabistan hocasının zamanı Arjantin maçının dönem ortada yaptığı sanat içtimai medyada gündem evet

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En istanbul son dakika Sırları”

Leave a Reply

Gravatar